Projelerimiz / Çim Apartmanı Yeni Proje15 yıllık sektör deneyimimizle birçok inşaat projesine destek vermiş ve Beylikdüzü bölgesinde üç adet tamamını bitirdiğimiz konut projemizle sektörde kendini kanıtlamış bir yapı firması olarak; İstanbul'un en nadide ve en değerli ilçelerinden Bakırköy bölgesinde, Kartaltepe mahallesi Küçük Bağlar mevkiinde 843ada 145 parsel 'deki 45 yıllık 4 katlı 16 daireden oluşan binanın yıkılması yerine kapalı otoparklı 24 dairenin yapılması işini Kentsel Dönüşüm Projesi   kapsamında Bakırköy Belediyesi'nin,  Çim Apartmanı   bina sakinlerinin izni ve onayıyla 2019 yılı sonu itibarıyla bitirmeyi hedefliyoruz.

Projemiz Bakırköy'ün en lüks semtlerinden birinde yer alması ile birlikte Metro'ya 5 dakika yürüme mesafesindedir. Ayrıca yeni yapılan Marmaray Hattı'na, Deniz Otobüsü, Metrobüs ve genel otobüs minibüs duraklarına sadece 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Daire içlerinde, bina içi ve bina dışında kullanılacak malzemeler özenle seçilerek, hem görsel olarak çekici hem de yüksek kalitede yapılacaktır.

Bakırköy'ün yeşili en bol mahallesinde konumlanan binamızın dört taraftan ayrık nizam olması, geniş yeşil alanının olması projemize ayrı bir değer katmaktadır.

Genel olarak İstanbul'un ve konumu itibari ile Bakırköy bölgesinin en büyük dertlerinden biri olan otopark probleminin de 550 metrekare kapalı otopark alanıyla sorun olmaktan çıktığı Çim Apartmanı projesi hem konforlu herkesin yaşamak isteyeceği bir yuva hem de çok değerli bir yatırım aracı olacaktır.

Lansman indirimleri fırsatıyla dört adet çatı dublex ve dört adet bahçe katı daireden biri sizin olabilir. Hem çok kazandıran bir yatırım hem de mükemmel bir yuva sahibi olabilmek için %10 lansman indirimi fırsatını kaçırmayın.

istanbul nokta inşaat projesi

 


 inşaat projesi kat planları


  • Proje Planı Dışarıdan Genel Görünüm

  • Proje Dükkan Katı Planı

  • Proje Kat Planı Genel Görünüm

  • Proje Tip 1 Daire Planı

  • Proje Tip 2 Daire Planı

Nokta İnşaat Elit Evler Harita