ProjelerimizModern güvenli konforlu yaşam alanı kavramlarına "elit" kavramını da eklemek, en ince ayrıntısına kadar titizlikle düşünülüp lüx ve gösterişli bir proje oluşturmak için profesyonel kadrolarımızla çok uzun çalışma saatleri geçirerek hazırladığımız Elit Evler konum itibariyle de her geçen gün değerine değer katan, Beylikdüzü Kavaklı bölgesinin en çok ilgi gören projesi oluyor.

Ayrıcalıklı bir yaşam için en kaliteli ürünleri kullandığımız projemizde, dış cepheden iç cephedeki en küçük ayrıntıya kadar lüx kavramının hakkını verecek şekilde çalışıyoruz.

Daire içi dekorlar gizli aydınlatmalar, özel ebeveyn banyoları ve tüm 1. sınıf malzemeleriyle tam da istediğim gibi olmuş diyeceğiniz bir proje. Lüx ve profesyonel fitness salonu, renkli peyzaj alanları, çocuk oyun parkı, çardak bir ailenin ihtiyadcı olan herşeyi bulabileceğiniz bir proje Elit Evler. Her daire için özel ayrılmış otopark ve depo alanı da resmi olarak tapunuzda yer alıyor.

Onsekiz özel lüx daireden biri sizin olabilir hem çok kazandıran bir yatırım hem de mükemmel bir yuva sahibi olabilmek için %10 lansman indirimi fırsatını kaçırmayın.

Her metrekaresi kullanışlı olarak tasarlanan, az katlı özel mimarisiyle Elit Evler'de;
gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatları, ekstra ısınma, elektrik, su, temizlik ve aidat giderleri en aza indirildi.

 


istanbul nokta inşaat projesi

 


 inşaat projesi kat planları


  • Proje Planı Dışarıdan Genel Görünüm

  • Proje Dükkan Katı Planı

  • Proje Kat Planı Genel Görünüm

  • Proje Tip 1 Daire Planı

  • Proje Tip 2 Daire Planı

Nokta İnşaat Elit Evler Harita