Hakkımızda

Nokta İnşaat olarak İstanbul'un cazibeli çekim merkezi Beylikdüzü bölgesinde yaptığımız yatırımlar ve İstanbul'un çeşitli bölgelerinde ortak konut projeleri ile oluşturduğumuz güven esaslı çalışma ahlakıyla geçirdiğimiz 15 yılın ardından kendi ismimizle sektörde insan ve tabiat odaklı bir marka oluşturmanın gururuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dinamik ve yenilikçi yapımızla sektörümüzde yüksek standartlarda malzeme kalitesini olmazsa olmazlarımız arasına koyarak lüks, konforlu, yeni teknolojilerle donatılmış, güvenli, sosyal ve nitelikli yaşam mekanları üretiyoruz. Sadece yapı üretmekle kalmayıp sektördeki gücümüz ve tecrübemizle, ziyaretçilerimize bölge hakkında ücretsiz olarak yatırım danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Böylece gayrimenkul yatırımcılarına bölgedeki en hızlı yatırım getirisini sağlamayı hedefliyoruz. Hizmet odaklı bu anlayışımız sayesinde; sürekli üreterek yeni yatırımlarımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Vizyon

İnsan ve tabiat odaklılığı daima üst seviyede tutarak; inşaat sektöründe saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğimi artırarak sürdürmek.Verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği açısından global standartların üzerinde bir çaba sergileyerek sektörün örnek aldığı bir marka olmak. Her ailenin yüksek hayat standartlarında yaşamaya hakkı vardır düşüncesiyle lüks konforlu ve ulaşılabilir fiyatlı konut projeleri yaparak sürekli müşteri memnuniyeti sağlayabilmek. Çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektörünün sadece beton yığını üretmekten daha önemli sorumlulukları olduğunun bilincinde sürdürülebilir yaşama katkıda bulunmak.

Misyon

Sektördeki 15 yıllık birikimimizle, bölge ve ülke ekonomisine, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeler üreterek yatırımcı ve üretken kimliğimizle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak.
Modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek.
Her zaman yaptığı her işte güven duyulan bir marka olmanın sürdürülebilirliğini sağlamak.  • Elit Evler Kavaklı Beylikdüzü İstanbul
  • Elit Evler Kavaklı Beylikdüzü İstanbul
  • Elit Evler Kavaklı Beylikdüzü İstanbul
  • Elit Evler Kavaklı Beylikdüzü İstanbul
  • Elit Evler Kavaklı Beylikdüzü İstanbul
  • Elit Evler Kavaklı Beylikdüzü İstanbul
  • Elit Evler Kavaklı Beylikdüzü İstanbul
  • Elit Evler Kavaklı Beylikdüzü İstanbul