Tamamlanan Teslim Edilmiş ProjelerimizBeylikdüzü Kavaklı bölgesinin en merkezi konumunda yer alan ve on sekiz özel lüx daireden oluşan Elit Evler projemizde lansman fırsatından yararlanan müşterilerimiz daire teslimlerinde %40 'lara varan kazançlar elde ettiler.
Modern, güvenli, konforlu yaşam alanı kavramlarına "elit" kavramını da eklemek, en ince ayrıntısına kadar titizlikle düşünülüp lüx ve gösterişli bir proje oluşturmak için profesyonel kadrolarımızla çok uzun çalışma saatleri geçirerek hazırladığımız Elit Evler konum itibariyle de her geçen gün değerine değer katan, Beylikdüzü Kavaklı bölgesinin en çok ilgi gören projesi oldu.

Ayrıcalıklı bir yaşam için en kaliteli ürünleri kullandığımız projemizde, dış cepheden iç cephedeki en küçük ayrıntıya kadar lüx kavramının hakkını verecek şekilde çalıştık.

Daire içi dekorlar gizli aydınlatmalar, özel ebeveyn banyoları ve tüm 1. sınıf malzemeleriyle tam da istediğim gibi olmuş diyeceğiniz bir proje. Lüx ve profesyonel fitness salonu, renkli peyzaj alanları, çocuk oyun parkı, çardak bir ailenin ihtiyadcı olan herşeyi bulabileceğiniz bir proje Elit Evler. Her daire için özel ayrılmış otopark ve depo alanı da söz verdiğimiz gibi resmi olarak tapularda yer alıyor.


Her metrekaresi kullanışlı olarak tasarlanan, az katlı özel mimarisiyle Elit Evler'de;
gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatları, ekstra ısınma, elektrik, su, temizlik ve aidat giderleri en aza indirildi.

Bir  Nokta İnşaat   klasiği olarak; projemizi yine söz verdiğimiz zamandan önce bitirerek tapu teslimlerini yaptık ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için hemen iskan belgemizi aldık.2650 metrekare arsa üzerine 3 blok 40 daire 3 dükkandan oluşan sitemiz İstanbul'un cazibe merkezi Kavaklı bölgesinde marinaya 1km mesafede neredeyse tamamı deniz manzaralı Kocatepe caddesi üzerindedir. Sitemizde 26 adet 2+1, 2 adet 3+1 ve bunların 12 adet dublekslerinden oluşmaktadır.01/04/2016 başlamış olduğumuz inşaat faliyetimiz toplam birbuçuk yıl sonra tamamlanacaktır. Sitemizde her daireye 1 adet kapalı otopark imkanı sunulmaktadır. Böylelikle kalan %70 yeşil alanımızla bölgede fark yaratmayı amaçlamaktayız. Geniş peyzaj içerisinde çocuk oyun parkları, yürüyüş alanları, süs havuzu, çardak ve kapalı spor fitness salonumuz olacaktır.

Projemizin Özellikleri
Kapalı Otopark
Açık Otopark
Çocuk Oyun Parkı
Yürüyüş Alanları
Otomatik Sulama
Süs Havuzu
Hidrofor ve Su Deposu
Merkezi konum
Güvenlik Kamera Sistemi
Spor Fitness Salonu
Kamelya Çardak
Peyzaj
Asansör
Jeneratör